LOT 1054
Engelse tilt top tafel met wortelnoten gefineerd blad en op gezwart 3-sprant, 19e eeuw
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch