Engelse wortelnoten gefineerde vitrinekast met dubbelgebogen kap, 2 beglaasde deuren voorzien van roedeverdeling en 3 laden in het front, het geheel voorzien van koperen beslag en rustend op balustervormige poten verbonden door regels, William en Mary-stijl, 19e eeuw, h. 199, br. 102, d. 36