Enrico Baj (1924-2003), 'Ubu'; 'Cravatta' en diverse boeken
Enrico Baj (1924-2003)
'Ubu'; 'Cravatta' en diverse boeken
Ubu is gesigneerd en getiteld in druk, ongedateerd, uit een ongenummerde oplage van 3000. Cravatta is gesigneerd in de druk, uit de originele oplage van 1000 exemplaren.
Ubu is een zeefgedrukte plastic opblaasfiguur, circa 56x47 cm. vinyl multiple “Cravatta”, een gezeefdrukte clownskraag en stropdas (uitgevouwen afmeting van de multiple is 54x26 cm), uitgegeven door Studio Marconi/Achile Mauri, Milaan.
Bij dit multiple is de catalogus inbegrepen van de Baj-tentoonstelling uit 1971 in Palazzo Grassi, Venetië, Italië; “Enrico Baj, Catalog de l’Oeuvre et des multiple Volume II” en “L’Oeuvre Gravé” en catalogus van de Baj-tentoonstelling uit 1971 in het Museum of Contemporary Art, Chicago, VS.
Conditie: Goede staat, maar stoffig, niet schoongemaakt, niet getest wanneer opgeblazen.
Enrico Baj (1924-2003)