Eric Fischl ( 1948), Zonder titel
Painter / Artist / School
Eric Fischl ( 1948)
Technique / Size
kleurenhoutsnede op papier, 29x31 cm (59x59 cm incl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd in potlood en gedateerd 'Eric Fischl 88' (rechtsonder), genummerd '116/200' (middenonder) end onduidelijk geannoteerd (linksonder)
Extra Text
Conditie: Het werk is in de lijst beoordeeld. Enkele kleine bruine vlekjes, verder goed.
Origin / Exhibition / Lite
Uitgegeven in 1988 door Crown Point Press, San Francisco en gedrukt door Tadashi Toda bij Shi-un-do Print Shop, Kyoto.
Painter / Artist / School
Eric Fischl ( 1948)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Origin / Exhibition / Lite