LOT 116
Erik de Jong (1958)
'Zeekoorts III'
linksonder get. en gedateerd '06. Tevens in dorso get. en getiteld.
olieverf op paneel, 28x38 cm
Herkomst:
-Voorheen bij Galerie Mokum, Amsterdam.
12 Dec 2018
Netherlands
'Zeekoorts III'
olieverf op paneel, 28x38 cm
Herkomst:
12 Dec 2018
Netherlands