Erika Lagerbielke
Erika Lagerbielke född 1960. Glasservis, 29 delar. "Intermezzo", Orrefors. Bestående av nio rödvinsglas (H 22,5 cm), 10 vitvinsglas (H 20,5 cm) samt 10 starkvinsglas (17 cm).
CONDITION REPORT: Bruksslitage. Ett rödvinsglas sannolikt nedslipat.
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala