Erika Lagerbielke
Erika Lagerbielke född 1960. Vas. "Tigris". Orrefors 1988. Signerad Orrefors Gallery -88 92 [...] Erika Lagerbielke 21-40 samt egenhändigt signerad Erika Lagerbielke. Blått glas, samt linjeslipat gult glas med rött överfång. H 21 cm.
CONDITION REPORT: Obetydligt slitage.
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala