LOT 159821-2
Eriksen, Sigurd
Kystparti
Eriksen, Sigurd
København 1884 - Oslo 1976
Olje på lerret, 67 x 72 cm
Signert nede til høyre: Sigurd Eriksen
Merknad:
Avtrykk av blindrammen, enkelte krakeleringer, overflatesmuss.
07 May 2024
Norway, Fornebu
Eriksen, Sigurd
Kystparti
Eriksen, Sigurd
København 1884 - Oslo 1976
Olje på lerret, 67 x 72 cm
Merknad:
07 May 2024
Norway, Fornebu