LOT 118
Ernest Engel-Pak (1885-1966) , Timmerman in Mediterraans dorp
Timmerman in Mediterraans dorp
Painter / Artist / School
Ernest Engel-Pak (1885-1966)
Technique / Size
olieverf op doek geplakt op paneel, 79x65,5 cm (afm excl lijst)
Signature / Dating
gesigneerd (rechtsonder)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Ernest Engel-Pak (1885-1966)
Technique / Size
Signature / Dating
gesigneerd (rechtsonder)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague