LOT 105

Esdoorngefineerde Louis XVI speeltafel met halfrond opklapbaar blad, in de fries een lade versierd met Japonistische laqué panelen en rustend op gecanneleerde poten, 18e eeuw, h. 75, br. 78

29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum

29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum