LOT 828
Etnische kunst & Juwelen
Estimation Range: €50-100.
ZUID-EGYPTE (streek van Assoean) - 20° EEUW lot van een paar etnische armbanden (getorst) en een enkele in zilver - gewicht : 325 gram .
pair of South Egyptian (Assuan region) silver bracelets and another one.
11 Dec 2021
Belgium, Antwerpen
Estimation Range: €50-100.
11 Dec 2021
Belgium, Antwerpen