Eugène Brands (2013-2002), Colourshield against Cosmic Black
Eugène Brands (2013-2002)
Colourshield against Cosmic Black
gesigneerd, getiteld en gedateerd 'COLOURSHIELD AGAINST COSMIC BLACK. 26 I 1994-1 brands', tevens opgedragen (verso)
goauche op papier, zonder lijst, 40x34 cm
Conditie: verso watervlekken, vooral in strijklicht enkele lichte kras en glanssporen.
Eugène Brands (2013-2002)