Eugène Brands (2013-2002) , Doorbraak
Eugène Brands (2013-2002)
Doorbraak
gesigneerd 'brands' (rechtsonder) en getiteld, gedateerd en geannoteerd 'cat. 2817 "doorbraak" 5.III. '62-4' (verso)
gouache op karton, zonder lijst, 51x43 cm
Conditie: enkele lichte gebuiksproken, de onderkant onregelmatig afgesneden.
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Eugène Brands (2013-2002)
Doorbraak
29 Apr 2024
Netherlands, Hague