Eugène Brands (2013-2002) , Paysage Surnaturel
Eugène Brands (2013-2002)
Paysage Surnaturel
gesigneerd met initialen (linksonder), tevens gesigneerd, getiteld, gedateerd en geannoteerd '9694 PAYSAGE SURNATUREL 18 IX 1991-5' (verso)
gouache op karton, zonder lijst, 25,5x24 cm
Conditie: in strijklicht enkele glanssporen, en bij inspectie van dichtbij twee kleine en lichte krasjes, verder goed.
Eugène Brands (2013-2002)
Paysage Surnaturel