LOT 552
Eugenio Carmi (1920-2016)
Zonder titel rechtsonder gesigneerd en gedateerd '73 zeefdruk op doek, oplage 82/100, 80x80 cm
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag