LOT 10033
Europese School (19de eeuw) , Drinkende soldaten
Europese School (19de eeuw)
Drinkende soldaten
gesigneerd met initialen en gedateerd 'ALK' (linksboven) en gedateerd '1826' (middenboven)
olieverf op doek, 33x27 cm (met lijst: 49x43 cm)
Conditie: bedoekt, oude retouches, craquelé, verder goed
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Europese School (19de eeuw)
Drinkende soldaten
25 Mar 2024
Netherlands, Hague