LOT 10033

Europese School (19de eeuw) , Drinkende soldaten

Europese School (19de eeuw)

Drinkende soldaten

gesigneerd met initialen en gedateerd 'ALK' (linksboven) en gedateerd '1826' (middenboven)

olieverf op doek, 33x27 cm (met lijst: 49x43 cm)

Conditie: bedoekt, oude retouches, craquelé, verder goed

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Europese School (19de eeuw)

Drinkende soldaten

25 Mar 2024
Netherlands, Hague