LOT 138
Europese School (19de eeuw) , Kustgezicht
Kustgezicht
Painter / Artist / School
Europese School (19de eeuw)
Technique / Size
beide kleurenlitho, 22x60 cm (afm excl lijst)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd in de druk
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Kustgezicht
Painter / Artist / School
Europese School (19de eeuw)
Technique / Size
Signature / Dating
12 Jun 2023
Netherlands, Hague