Europese School (19de eeuw) , Peinzende vrouw
Europese School (19de eeuw)
Peinzende vrouw
olieverf op doek, 20x16 cm (met lijst: 29x24 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Europese School (19de eeuw)
Peinzende vrouw
29 Apr 2024
Netherlands, Hague