LOT 26

Europese School 19e eeuw (3x)

Een herberg-scene, een boeren interieur en een mythologische voorstelling.

Olieverf op paneel (1x) en op doek (2x), z.l. 48x66, 44x37 en 40x64 cm.

22 Aug 2019
Netherlands

22 Aug 2019
Netherlands