LOT 127
Europese School (19e eeuw) , Huis in de bergen
Huis in de bergen
Painter / Artist / School
Europese School (19e eeuw)
Technique / Size
aquarel, 26x39 cm (met lijst: 61x72 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd (rechtsonder, onder passe-partout)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Huis in de bergen
Painter / Artist / School
Europese School (19e eeuw)
Technique / Size
Signature / Dating
12 Jun 2023
Netherlands, Hague