LOT 25
Europese School (19e eeuw)
Herder met vee bij een voorde
linksonder onduidelijk get. en gedateerd '51
olieverf op paneel, 27x37 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague
Herder met vee bij een voorde
olieverf op paneel, 27x37 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague