LOT 143
Europese School 20e eeuw
Een Napolitaans landschap schilderij met in het midden zicht op de Vesuvius. Olieverf op doek. Diverse beschadigingen wo. verfverlies en spieraam dat door het doek zichtbaar is. Ongesigneerd. Afmeting doek: 34,5 x 38,5 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam