LOT 144

Europese School, 20e eeuw

Een zeegezicht met een ondergaande zon in de horizon. Vlot geschilderd werk. Onduidelijk gesigneerd l.b.

24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam

24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam