LOT 17
Europese School 20e eeuw
Een religieuze voorstelling van "Pinksteren" waarvan de heilige geest neerdaalt op aarde. Beschadigingen in de beschildering.
Afmeting: Olieverf schilderij op metaal, 57 x 49 cm.
15 Feb 2023
Netherlands, Rotterdam
15 Feb 2023
Netherlands, Rotterdam