Europese School 20e eeuw
Een Dorpgezicht langs een rivier met een oversteekbrug en diverse aangemeerde bootjes. In een zwarte houten met gips bewerkte lijst in vorm van fruit. Olieverf op doek. Afmeting doek: 67 x 104 cm.
Afmeting: Een Dorpgezicht langs een rivier met een oversteekbrug en diverse aangemeerde bootjes. In een zwarte houten met gips bewerkte lijst in vorm van fruit. Olieverf op doek. Afmeting doek: 67 x 104 cm.