LOT 25

Europese School (2x)

19e/20e eeuw.

Rustende wandelaars onder een boom en een engelenvoorstelling.

Olieverf op doek, 58x47 cm en 40x50 cm (incl. en zonder lijst)

22 Aug 2019
Netherlands

19e/20e eeuw.

22 Aug 2019
Netherlands