Europese school, 17e/18e eeuw

Uitgestrekt rivierlandschap met reizigers en vee op een pad

paneel, niet ingelijst, 29,5 x 33 cm.

[1]

oil on panel, unframed

02 May 2024
Netherlands, Amsterdam

[1]

oil on panel, unframed

02 May 2024
Netherlands, Amsterdam