LOT 32

Europese school, 19de eeuw

Europese school, 19de eeuw

'Dame maakt haar toilet', gemonogrammeerd 'JDM' en gedateerd '1845' r.o.Olieverf op doek, 75,5 x 63,5 cmEuropese school, 19de eeuw

Afmetingen: Olieverf op doek, 75,5 x 63,5 cm

Kunstenaar: Europese school, 19de eeuw

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam

Europese school, 19de eeuw

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam