LOT 32
Europese school, 19de eeuw
Europese school, 19de eeuw
'Dame maakt haar toilet', gemonogrammeerd 'JDM' en gedateerd '1845' r.o.Olieverf op doek, 75,5 x 63,5 cmEuropese school, 19de eeuw
Afmetingen: Olieverf op doek, 75,5 x 63,5 cm
Kunstenaar: Europese school, 19de eeuw
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
Europese school, 19de eeuw
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam