LOT 100
Europese school, 20e eeuw
Hongaarse school, 20e eeuw
“Portret van een jongedame”, gesigneerd l.o.
Olieverf op doek, 48 x 38 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Hongaarse school, 20e eeuw
Olieverf op doek, 48 x 38 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam