Europese school, 20e eeuw.
Europese school, 20e eeuw.
"Landschap met brug", gesigneerd ‘H. Gleissner’ r.o.
Olieverf op doek, afm. 87 cm x 116 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Europese school, 20e eeuw.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam