Europese school, 20e/21e eeuw
Europese school, 20e eeuw
Twee stillevens met bloemen en fruit, met signatuur ‘Hoppe’ en ‘Berger’ l.o.
Olieverf op board, afm. resp. 11 x 16,5 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Europese school, 20e eeuw
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam