LOT 27

Europese school, 20e/21e eeuw

Europese school, 20e/21e eeuw

“Bloemstilleven”, gesigneerd ‘J. Jensen’ r.o.

Olieverf op board, 24 x 19 cm.

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam

Europese school, 20e/21e eeuw

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam