LOT 28

Europese school, 20e/21e eeuw

Europese school, 20e/21e eeuw

“Bloemstilleven”, gesigneerd ‘Hoppe’ r.o.

Olieverf op board, 19 x 24 cm.

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam

Europese school, 20e/21e eeuw

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam