Europese school, paar verre églomisé schilderingen met religieuze voorstellingen. Een beschadigd, 18e-19e eeuw.

[een met gebarsten glas]

h. 38-39 cm, b. 50,5 cm.

[2]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam

[een met gebarsten glas]

h. 38-39 cm, b. 50,5 cm.

[2]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam