LOT 2166
General Art and Antique Sale
Europese school, paar verre églomisé schilderingen met religieuze voorstellingen. Een beschadigd, 18e-19e eeuw.
[een met gebarsten glas]
h. 38-39 cm, b. 50,5 cm.
[2]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
[een met gebarsten glas]
h. 38-39 cm, b. 50,5 cm.
[2]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam