Europese school
Europese school
“Winters landschap”, gesigneerd l.o.
Olieverf op paneel, 30 x 20 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Europese school
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam