Eva Englund
Eva Englund 1937-1998. Vas. Orrefors 1988. Graal. Signerad Orrefors 977130 Eva Englund EA 1-88 samt egenhändigt signerad Eva Englund. Klarglas med innesluten, flerfärgad geometrisk dekor. H 17 cm.
CONDITION REPORT: Repor förekommer. Smärre stötmärken upptill.
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala