LOT 138
Eva Herbiet (1913-1985)
Table.
Grès émaillé enchâssé dans une monture en fer forgé.
Signée sur le plateau.
Geglazuurd steengoed in een smeedijzeren frame.
Getekend op het tafelblad.
41 x 101 x 52 cm
15 Jun 2021
Belgium, Brussels
Table.
Signée sur le plateau.
Getekend op het tafelblad.
41 x 101 x 52 cm
15 Jun 2021
Belgium, Brussels