Everhardus Koster (1817-1892), Het openen van de sluizen in een Nederlandse stad
Painter / Artist / School
Everhardus Koster (1817-1892)
Technique / Size
olieverf op paneel, 20,5x17 cm (met lijst: 27x24 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'E. Koster ft 1844.' (linksonder)
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst:-Collectie Carel Gerretson (1884-1958), nadien door vererving naar de huidige eigenaar.
Painter / Artist / School
Everhardus Koster (1817-1892)
Technique / Size
Signature / Dating
Origin / Exhibition / Lite