Ewa Wrangel & Lars-Göran Nilsson Hallmöbel 1960/70-tal (2 delar)
Sideboard med spegel från GT Ateljé, Hovmantorp Stomme och spegelram i teak med koppardetaljer Konsolbord med tre lådor Höjd sideboard: 45 cmLängd sideboard: 116 cmKonditionsrapport: Åldersbaserat slitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar-------------------------Ewa Wrangel & Lars-Göran Nilsson Hall furniture 1960s/70s (2 parts)Sideboard with mirror from GT Ateljé, HovmantorpFrame and mirror frame in teak with copper detailsConsole table with three drawersSideboard height: 45 cmSideboard length: 116 cmCondition report: Age-based wear, marks and scratches, no other remarks