LOT 15

F. Duyvensz (20ste eeuw)

F. Duyvensz (20ste eeuw)

‘Koe in een weiland aan de waterkant’, gesigneerd 'F. Duyvensz' l.o.Olieverf op paneel, 13 x 13 cmF. Duyvensz (20ste eeuw)

Afmetingen: Olieverf op paneel, 13 x 13 cm

Kunstenaar: F. Duyvensz (20ste eeuw)

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam

F. Duyvensz (20ste eeuw)

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam