LOT 15
F. Duyvensz (20ste eeuw)
F. Duyvensz (20ste eeuw)
‘Koe in een weiland aan de waterkant’, gesigneerd 'F. Duyvensz' l.o.Olieverf op paneel, 13 x 13 cmF. Duyvensz (20ste eeuw)
Afmetingen: Olieverf op paneel, 13 x 13 cm
Kunstenaar: F. Duyvensz (20ste eeuw)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
F. Duyvensz (20ste eeuw)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam