LOT 69
F. J. Goosen (1943)
Vissersboten aan de kust. Een olieverf op canvas met vele uitvarende boten en drie aan de kust. Gesigneerd l.o. F.J. Goosen. Afmeting doek: 28 x 37,5 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam