F. TOMASINI 2/XIX
Description EN
Reverie, 1869.
Canvas. Signed and dated 'F. Tomasini 1869'.
Period gilt frame.
Beschrijving NL
Dromerij, 1869.
Doek. Getekend en gedateerd 'F. Tomasini 1869'.
Eigentijdse vergulde kader.
Description FR
Rêveries, 1869.
Toile. Signée et datée 'F. Tomasini 1869'.
Cadre doré d'époque.
Description EN
Reverie, 1869.
Period gilt frame.
Beschrijving NL
Dromerij, 1869.
Eigentijdse vergulde kader.
Description FR
Rêveries, 1869.
Cadre doré d'époque.