LOT 142
FAGERHULTS, TAKARMATUR
Lackerad aluminium, med plastraster. Modern design, 1960/70-tal. Diameter 40 cm. Bucklor, repor, märken.
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona