LOT 66

FÄLLBORD

Björk med svärtad fot. Karl-Johan, 1800-tal. Höjd 74, bredd 89 cm. Renoveringsobjekt, skador.

16 Jan 2018
Sweden, Landskrona

16 Jan 2018
Sweden, Landskrona