LOT 66
FÄLLBORD
Björk med svärtad fot. Karl-Johan, 1800-tal. Höjd 74, bredd 89 cm. Renoveringsobjekt, skador.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona