LOT 61
FÅTÖLJ
Förkromad stomme med klädsel i textil från Svenskt Tenn. Modern design, 1900-talets andra hälft. Repor, märken.
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona