LOT 72
FÅTÖLJ
Med med klädsel i textil av Josef Frank för Svenskt Tenn. Fåtöljen ursprungligen 1800-tal. Repor, märken.
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona