LOT 130
FÅTÖLJER, ETT PAR
Teak. Modern design, 1960-tal. Smärre repor och märken, möjligen senare dynor. Band till sitsar saknas.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona