LOT 131
FÅTÖLJER, ETT PAR
Teak och ek. Modern design, 1950/60-tal. Omärkta. Smärre repor och märken.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona