LOT 71
FÅTÖLJER, ETT PAR
Lackerad metall med klädsel i skinnimitation. Modern design, 1950-tal. Repor, märken.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona