LOT 105
FÅTÖLJER MED FOTPALL, ETT PAR
Stommar i förkromad metall, klädsel i tyg. Ikea, 1960/70-tal. Märkta Made in Sweden. Repor, märken, fläckar.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona